RASTONE

každá stena je neopakovateľná a krásna

... kameň ako z prírody

Nech už v prírode existuje akýkoľvek kameň, nájdete ho v širokej škále  obkladových kameňov PIETRAECO od talianskeho výrobcu RASTONE.  Línia PIETRAECO  je na nerozoznanie od kameňa prírodného , k dispozícii je v nespočetných tvaroch a farebných kombináciách, ktoré mu dodávajú nádych jedinečnosti . Kolekcia PIETRAECO bola vytvorená z jednoduchého dôvodu - poskytnúť výhody a prednosti skutočného prírodného kameňa vhodného pre použitie v exteriéri (mrazuvzdorný) aj v inteiréri.

ľahký / realistický / ekologický / tenký / robustný / funkčný / jednoducho použiteľný / pevný / priedušný / mrazuvzdorný / atraktívny

... viac ako kameň sú emócie

Kolekcia PIETRAECO ponúka širokú škálu modelov, ktoré verne stvárňujú najkrajšie prírodné kamene rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Technológia výrobného procesu, ktorá  je z čiasti  strojová a z časti až umelecká , formuje každý prvok kolekcie do jedinečného a neopakovateľného produktu. Osobitná pozornosť je venovaná farebnosti, ktorá musí byť na nerozoznanie od skutočného  kameňa. Obkladový kameň PIETRAECO je farbený trvácimi oxidmi minerálov tej najvyššej kvality. Existuje šesť základných farebných odtieňov, ktoré môžu byť zmiešavané, pre dosiahnutie nekonečnej farebnosti poskytovanej prírodou. Aby finálny vzhľad obkladového kameňa pôsobil naozaj realisticky,  všetky modely kolekcie PIETRAECO majú k dispozícii rozhové a ukončovacie prvky .

veľa tvarov / veľa farieb / všetky môžu byť medzi sebou kombinované

 

SME DOVOZCOM  PRE SLOVENSKO